با تمرین است که استاد می شوی

 

یادگیری کامپیوتر برای دانش‌آموزان از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است و در زمان حاضر به یکی از مهارت‌های ضروری در زندگی مدرن تبدیل شده است. با یادگیری کامپیوتر باعث تضمین شغل و کارآفرینی می شوید.تقریباً در همه بخش‌های اقتصادی و صنعتی، استفاده از کامپیوتر و فناوری اطلاعات امری ضروری شده است. یادگیری کامپیوتر به دانش‌آموزان این امکان را می‌دهد تا در آینده به بهترین شغل‌ها و فرصت‌های شغلی دست پیدا کنند و همچنین کارآفرینی و تاسیس شرکت‌های تکنولوژی را بررسی کنند.

همچنین توسعه مهارت‌های کوچک و بزرگ و افزایش خلاقیت را به همراه دارد.یادگیری کامپیوتر مهارت‌های مختلفی را برای دانش‌آموزان به ارمغان می‌آورد. این شامل مهارت‌های فنی مانند برنامه‌نویسی و طراحی وب، مهارت‌های تفکر کامپیوتری و حل مسئله، مهارت‌های مرتبط با استفاده از نرم‌افزارهای مختلف و مهارت‌های ارتباطی مانند هم‌تیمی کاری و هماهنگی است.

برای شروع یاد گیری مهارت های کامپیوتر علاوه بر داشتن ذوق و علاقه نیاز به صبر دارد تا قدم به قدم بتوانید پیشرفت کنید و بتوانید از آموزش هایی که دیده اید درجهت رشد و ترقی خودتون استفاده کنید.

اصول یادگیری کامپیوتر اول به صورت آموزش ویندوز-مبانی کامپیوتر و نرم افزارهای پایه (ICDL)word-powerpoint-excel اینترنت می باشد بعد از آن با توجه به علاقه و نیاز شما دوره ها به صورت  تخصصی(طراحی-گرافیک-برنامه نویسی-شبکه-امنیت) تقسیم می شود.

دبستان روشنگران با هدف ارتقا سطح سواد کامپیوتری به زبان ساده و کاربردی علاوه بر آموزش ویندوز که پایه ترین و مهم ترین اصل در کامپیوتر است  می پردازد. همچنین در پایه های بالاتر علاوه بر آموزش ویندوز و مبانی کامپیوتر که شامل آشنایی با سیستم عامل و انواع آن، تعریف و  مدیریت پوشه ها و فایل ها،انواع کامپیوتر ها و ساختار آنها،آشنایی کامل با اجزای کامپیوتر،سخت افزار و نرم افزار ها،کلیدهای میانبر ،ترفند های کامپیوتر و... ، آموزش مهارت هایی مثل word,powerpoint,exel آموزش اسکرچ،آموزش تایپ ده انگشتی به همراه بازی را هم به زبان ساده انجام می دهد.